Hooldus hõrenemise ja juuste väljalangemise vastu

Hooldus sisaldab:

  • Peanaha ja juuste pesu
  • Raviampulliga  lõõgastav peamassaaži
  • Peanaha töötlemist galvaanilise aparaadiga

galvan

  • Ravihoolduse tulemusena paraneb Sinu peanaha verevarustus, suureneb põhitoitainete ja vitamiinide omastamine juuksesibulates, juuste tihedus ning juuste mineraalainete- ja niiskusesisaldus.
  • Hooldusel kasutatakse üle maailma tuntud geenipõhiseid Nu Skin tooteid ning merevetikaekstrakti sisaldavaid juustehooldusvahendeid
  • Meeldivaks hoolduseks varu aega orienteeruvalt 1 tund
  • Juuste ravihooldust on soovitav teha kord nädalas ja kuurina minimaalselt 8 nädalat järjest. Parim on 12 korda kuurina!
  • Kingi endale oluliselt elujõulisemad ja läikivamad juuksed trihholoogi abiga!

 

 

Juuste väljalangemise põhjuseid on mitmeid ja selle vastu võitlemine on olnud siiani üsna keeruline. Õnneks on teadlased avastanud järjest uusi ja tõhusamaid meetodeid, et jõuda otse probleemi tuumani ning praegu võivad nautida reaalseid tulemusi juba tuhanded inimesed maailmas. Selleks, et omada tugevaid, ilusaid ning terveid juukseid ei pea sööma hormonaalseid tablette, millel võivad olla negatiivsed kõrvalmõjud või leidma suurt hunnikut raha, et lasta endale teha juuste siirdamist. Alusta efektiivse juustehooldusega, millest saab Sinu elustiil ning suurepärased tulemused on garanteeritud!

Peanaha töötlemisel kasutatav Galvanic Spa aparaat töötab galvaanilisel voolul, mis tähendab madalpingelise alalisvoolu kasutamist, millel on kudede ainevahetust parandav, põletikuvastane ning kesknärvisüsteemi rahustav toime. Aparaadi vool on kas positiivne või negatiivne, see kas tõukab või tõmbab laetud molekule epidermisesse või epidermisest välja.

Surnud naharakud ning vana rasu ja mustus saavad negatiivse laengu ning positiivne vool viib välja mustuse ja rasu peanahalt. Nõnda saab peanahk sügavalt puhastatud ja juuksesibul uue hingamise. Galvaaniline aparaat aitab Nutrional hoolduse toimeainetel jõuda sügavale naha sisse, tekitab paremat verevarustust ning juuksed kasvavad tugevamad ja elujõulisemad.

Galvaanilist meetodit on meditsiini- ning ilumaailmas kasutatud juba üle 50 aasta. Selle tulemusena paraneb naha niiskustase ning vere- ja lümfiringe, poorid puhastatakse ning Sinu nahk muutub elastsemaks ja nooremaks.

Kliinilised uuringud on tõestanud, et 90-päevase kuuri järel suurenes kasvufaasis olevate juuste hulk 10,3% ja vähenes väljalangevate juuste hulk 10,2%.

HIND 33 €