India peamassaaž

india_peamassaažIndia pea ja näomassaaž ICM (India Champi  Massage) on energeetiline raviseanss, mis koosneb erinevatest massaažitehnikatest põhinedes peamiselt india peamassaažile, champile. Champi on ajurveda (tõlkes: elu teadus) tarkusest välja kasvanud massaažiliik, mida peetakse üheks paremaks lihaseid lõdvestavaks massaažiks – lõdvestus toimub pealaest jalataldadeni. Lisatud on ka metameditsiiniline lähenemine, kuna pea füüsiline töötlemine aitab kaasa emotsionaalse stabiilsuse saavutamisele, kuhjunud pingete vabastamisele ja seega aitab kogu organismis energeetilisi blokke (haigusi) likvideerida.

Kui energia ei saa vabalt voolata, hakkavad levima mitmed probleemid nagu stress, valud, pingevalud, kiilaspäisus, juuste hõrenemine jne.

Massaaži tehakse õliga. Kasutatakse erinevaid spetsiaalseid õlisid koos looduslike ürdisegudega. See hõlmab õlavöötme, kaela, pea ja lauba. Soovitav teha kuurina 5-10 korda. Protseduure võib teha meestele, naistele, lastele.

 Milleks massaaž hea on?

 Protseduuri tulemuseks on:  Meeldiv emotsioon,  täielik lõdvestus, energiakeskuste aktiivsem töö ning värskem välimus näole ja juustele.

Peanahal ja juustel:

– kiireneb juuste kasv

– väheneb juuste väljalangemine ja hallinemine

– saab leevendust peavalule sh. migreen

– abi väsinud silmadele

– vähenevad või kaovad kõrvakohinad


Kookoseõli toime:

– aktiveeruvad juuksesibulad

– õhukesed juuksed muutuvad tugevamaks

– toidab juuksejuuri

– niisutab peanahka

– annab juustele läike, elujõu

 

Vastunäidustused:

Tugevad vererõhuprobleemid, epilepsia, vähk, ateroskleroos, põletikud, osteoporoos

 

Protseduuriks varu aega 1 tund (ettevalmistus, pärast puhkus, riietumine)

Hind 20 €

*Ostes viie korra kaardi, massaaži hind 18 €/kord

Vajalik eelnev registreerimine!