Estereli kooriv turbamask juustele ja peanahale

Kooriv turbamask

Et peanahk oleks terve ja tunneks ennast hästi, vajab see rahustavat, aga samas sügavat puhastamist. Parimad koostisosad ja efektiivne mõju. Terved juuksed on ilu alus!

Inseta_Turbamask_1000mlUuenduslik koorimismask, mis on valmistatud Toskaanas asuvast Massaciuccoli järve turbast. Kooriv mask on mõeldud sügavaks puhastuseks nii nahale, peanahale kui ka juustele. Looduslik turvas rahustab ja tagab tasakaalustatud ja õige peanaha niisutuse. Kõrge puuvilja ekstrakti ja hüdroksüül hapete sisaldus eemaldab surnud naharakud õrnalt, uuendades penaha pealmisi naha kihte ning taastades seeläbi peanaha loomuliku elastsuse. Õrn, sügav ja meeldiv peanaha ja juuste koorimine. Tulemuseks on täiuslikult puhastatud nahk, peanahk ja juuksed. Sobib eriti hästi tundlikule ja väga tundlikule nahale. Tulemuseks: pehmed, läikivad ja kergesti kammitavad juuksed.

Ravihoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Kasutame kõrgkvaliteetset peanaha ja juuste hooldussarja, mis toidab Sinu peanahka ja juukseid ja annab kauakestva tulemuse. Peale ravihooldust püsivad juuksed kauem puhtana.
Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

Ravihooldus sisaldab:

  • Peanaha sügavpuhastus
  • Peapesu ravišampooniga
  • Ravimask juustele
  • Väskendav ja raviv ampull peanahale/juustele
  • Lõõgastav peamassaaž

Ravihooldus kestab ca 45 min.

Hind (lühikestele ja poolpikkadele juustele) 25 €

Hind (pikkadele juustele) 30 €

*Tulemus on enamasti koheselt nähtav!