KOSMEETIKU TEENUS – Elsa Hjeronymus

Elsa Hjeronymus

Elsa H.

Elsa Hjeronymus näohooldus – ainulaadne sügavpuhastav näohooldusprotseduur, mille puhul ei toimu mehaanilist vahelesegamist – nahka ei pigistata. Soovitame hoolduskuuri puberteedieas noorukitele, kellel on probleeme tugevnenud rasuerituse ning põletikega.

Hjeronymus sügavpuhastava hoolduse käigus toimub mitmeastmeline naha puhastamine. Protseduuri teostatakse spetsiaalse preparaadiga, mis reageerib üleliigse rasuga, näidates ära ummistunud poorid ja põletikulised kolded. Hoolduse käigus eemaldatakse nahapinnalt surnud naharakud, ergutatakse naha ainevahetust, ühtlustades nahapinda ja selle jumet.

Hoolduses kasutatav mask omab värskendavat, põletikuvastast ja vereringet aktiveerivat toimet. Maski põhitoimeaine mentool rahustab ja jahutab nahka, ahendab nahapoore ja alandab põletikke ning parandab naha jumekust. Teine koostisaine kamper stimuleerib naha ainevahetust tänu oma soojendavale toimele. Maski järgselt on nahk ühtlase, värske ja kirka jumega.

Hoolduses kasutatav infrapunakiirgus:

• aktiveerib vereringet, mille tulemusena poorid laienevad ja puhastuvad;

• vahendab valu;

• stimuleerib rakkude uuenemist;

• kiirendab akne, psoriaasi, ekseemide, nahapõletuste ja haavade paranemist;

• nahal olevad armid, isegi liiglihaga armid pehmenevad ja muutuvad vähemmärgatavateks või kaovad;

•  tõstab organismi immuunsust;

• varustab lihaseid hapnikurikka verega, mis aitab kaasa jääkproduktide eemaldamisele;

• parandab nahajumet, silendab kortse.

•  Protseduurijärgselt tunneb klient oma näonahal tõelist värskust ja puhtusetunnet. Nahk on elastsem ja siledam, jume on tunduvalt paranenud. Protseduur on hea alternatiiv valulikule mehaanilisele puhastusele.

Elsa Hjeronymus sügavpuhastav näohooldus 40,00.-  (60 – 75 min)

Elsa Hjeronymus sügavpuhastav näohooldus noortele (alla 18. a.) 35,00.- (60 – 75 min)

Elsa Hjeronymus sügavpuhastav näohooldus + dekoltee 45,00.- (60 – 75 min)

Elsa Hjeronymus sügavpuhastav hooldus seljale  42,00 .-   (60 min)

 

Näomassaž noorendav kosmeetiline (30-40 min) 20 €

Kosmeetiline noorendav näomassaaž. Näomassaaž on nahale mõeldud kosmeetilistest hooldustest kõige vajalikum protseduur. See avaldab positiivset mõju verevarustusele ja normaliseerib ainevahetust, leevendab toksiinide väljutamist, aidates sedaviisi nahal hingata ja ennetades vere seiskumist. Massaaž tugevdab kudesid ja lihaseid, hoiab naha kauem sileda, noore ja elastsena. Kosmeetilist näomassaaži tehakse spetsiaalse nöoõliga, see silub näonahka ja võitleb tõhusalt kortsudega.

Protseduur sisaldab:

– puhastust;
– toniseerimist;
– massaaži;
– kreemi vastavalt nahatüübile.

Protseduur sobib nii naistele kui meestele, sõltumata east ning nahatüübist.