Ravihooldus

juuksehooldusRavihoolduse käigus puhastame peanaha ja juuksed vanast rasvast, jääkainetest ja mustusest, millega tavalised šampoonid hakkama ei saa. Tulemust näed suurendusega ekraani pealt. Peale hooldust tunned, kuidas peanahk hingab ja juuksed on õhulised ja puhtad. Lisaks mõnus ja lõõgastav massaaž, mis ergutab vereringet ja aitab juustel paremini kasvada.

Trihholoog testib enne hooldust peanahka ja juukseid ning leiab sobivad tooted peanaha sügavpuhastamiseks ja hooldamiseks.

Kõõma puhul kasutame kõõmavastast niisutavat peanaha mask-koorijat või mõnusat koorivat turbamaski. 

Trihholoog leiab just Sinu peanaha ja juuksetüübiga sobivad tooted. Peale ravihooldust püsivad juuksed kauem puhtana. Hoolitsus on mõnus ja lõõgastav.

SÜGAVPUHASTUS PEANAHALE JA JUUSTELE – Esmalt teeb trihholoog peanahale sügavpuhastuse, kasutades selleks sügavpuhastavat vedelikku. Sügavuhastaja on õrn nahale, sisaldab puuvilja happeid. Eemaldab kogu mustuse ning jääkained peanahalt. Avab juuksekraatrid ning nahk saab taas mõnusalt hingata.

HOOLDUS TRIHHOLOOGILISE ŠAMPOONIGA – Seejärel peseb trihholoog juuksed trihholoogilise šampooniga, mis sobib kõige paremini peanaha olukorraga ning juuste tüübiga. Peapesu on mõnus ja lõõgastav protseduur.

TAASTAV RAVIMASK JUUSTELE – Mask juustele,mis parandab juuksestruktuuri ning taastab juuste tervise ja ilu. Sule silmad ja lase maskil tegutseda. Tänutäheks kingivad juuksed särava väljanägemise.

VÄRSKENDAV AMPULL PEANAHALE – Mõnus ja värskendav ampull peanahale koos peamassaažiga. Peamassaaž aitab väsimuse ning stressi vastu. Peale massaaži tunned ennast värskelt ning virgelt.

”Tulin Trihholoogiakeskusesse ihtüoosi diagnoosiga. Ihtüoos on kaasasündinud geneetiline nahahaigus, mis põhjustab naha äärmist kuivust ja kestendamist. Probleemid ilmnevad ka peanahal.Trihholoog leidis minu probleemile kiire lahenduse, mis oli kombinatsioon raviampullidest, ravišampoonist ja palsamist. Kestendus kadus ühe kuuga. Tunnen, et peanahk on puhas, hingab meeldivalt ja lisaks on juuksed väga kauni välimusega.”

Tiina Tallinnast

Ravihooldus kestab ca 45 – 60 min

Hind 25 –  30 € (sõltub juuste pikkusest)