Allahindlus!

Turbliss MINI Bioaktiivne pinguldav ja toniseeriv turbamask 20 ml

5.90

Mask stimuleerib kollageeni tootmist nahas, tõstes naha toonust ja vähendades vananemisilminguid. Humiin- ja fulvohapped kiirendavad rakkude uuenemise protsessi ja taastavad naha normaalse toimimise. Meliss ergutab ja toniseerib väsinud nahka, roos pinguldab ja sügavniisutab. Toimib sügavpuhastavalt. Sobib ka tundlikule nahale. Testimise tulemus: elastsuse suurenemine 9%.

  • Stimuleerib hüaluroonhappe ja kollageeni tootmist
  • Vähendab vananemisilminguid
  • Kiirendab rakkude uuenemise protsessi
  • Taastab naha normaalse toimimise
  • Ergutab ja toniseerib väsinud nahka
  • Pinguldab ja sügavniisutab

Laos

Kategooriad: ,

Kirjeldus

KASUTAMINE: kanda mask niiskele nahale, vältides silmaümbrust. Hoida nahal kuni 10 min. Õrna naha puhul kuni 5 min. Maski kuivamist nahal tuleb vältida! Niisutage seda aeg-ajalt märgade sõrmedega või Bioaktiivse rabatoonikuga. Eemaldage mask niiske rätikuga või loputage hoolikalt. Mikrovereringe kiirenemisest tingitud kerge punetus on normaalne ja taandub kiiresti.
Kasuta 1-3 korda nädalas.

Koostisained

Peat, Rosa Damascena Flower Water, Melissa Officinalis Distillate Water, Citric Acid, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) EthylhexylglycerinPeat, Rosa Damascena Flower Water, Melissa Officinalis Distillate Water, Citric Acid, Aqua (and) Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate, Phenoxyethanol (and) Ethylhexylglycerin

Lisainfo

maht

20 ml

Maht/Hind

325 €/liiter