MEDICEUTICALS

Mediceuticals – uue põlvkonna dermatoloogilised juuste ravilahendused on spetsiaalselt koostatud, et parandada ja kaitsta juukseid ka eriti äärmuslikel juhtudel, nagu kuivad, kahjustatud ja väga õrnad juuksed. Juuste hooldusvahendite peamiseks eesmärgiks on taastada ja säilitada terved ja nooruslikud juuksed. Tooted sisaldavad patenteeritud ensüümilist valku, mis on juuksele väga loomulik lahendus. Eestis oleme seda sarja müünud juba pea 5 aastat.

Mediceuticalsi toodetest on võimalus valida lahendus, mis töötab konkreetse probleemi jaoks kõige paremini. Toodete valemid ei sisalda koostisaineid, mida kasutatakse paljudes teistes juuksehooldusvahendites ja mis tekitavad juustele ja peanahale jääkaineid. Jääkained ummistavad nahka ja ei lase juustel korralikult kasvada.
Mediceuticals laboratoorium on litsentseeritud farmaatsia ettevõte, mis on spetsialiseerunud juustehooldus ja peanahaprobleeme hooldatavatele toodetele. Mediceuticalsi eduks on lihtne ja unikaalne filosoofia: Scalp firstTM – Peanahk kõige pealt, mis õpetab kuidas uurida erinevaid peanaha ja juuste probleeme ja hooldada sobivate Mediceuticals toodetega. Kõik tooted on kliiniliselt testitud ja on valmistatud spetsiaalselt nii koduseks kasutamiseks, kui ka salongides hoolduste tegemiseks.
Tooted on müügil üle maailma salongides, kliinikutes, apteekides. Sarja kasutavad oma töös trihholoogid, dermatoloogid, juuksurid. Mediceuticalsi tooteid on valmistatud USA-s juba alates aastast 1964.

Alates 2016 suvi on Mediceuticalsi šampoonid ja palsamid saadaval 250 ml pudelites, mis on ilma pumbata! (Toodete pildid on illustratiivsed)

Näitan tulemusi 1–9, kokku 19 tulemust