Osooniteraapia

osooniteraapiaOsooniteraapia on peanahka desinfitseeriv ja vereringet stimuleeriv ravihooldus. Sobib kõikide peanaha probleemide raviks, nagu seda on kõõm, sügelus, peanaha põletik, juuste väljalangemine jne. Taastab peanaha normaalse tasakaalu.

Enamus peanaha probleeme, nagu näiteks kõõm, sügelus, dermatiit on otseselt põhjustatud peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest. Osooni ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

Füsioloogiline toime

Kui protseduur on tehtud elektroodiga, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust

Üldine toime, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapnikuomandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgilistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga, on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Stimuleeriva toime tugevus sõltub võimsusest, mida rakendatakse elektroodile. Kõrgsagedus elektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest.

Võimalik on valida kahe erineva hoolduse vahel:

Osoonikammimine + ampull 15-20 €/kord

Enne hooldusele tulekut pesta pea puhtaks (võib ka eelneval päeval). Hooldus on lõõgastava ja rahustava toimega.

  • Turjapiirkonna massaaž
  • Osoonikammi 10-15 min
  • Raviampulli
  • Lõõgastavat peamassaaži

*Hooldus kestab keskmiselt 25-30 minutit.
*Ravi on soovitav teha kuurina, miinimum 6 korda ja vähemalt 1 kord nädalas.

Osooniteraapia koos ravihooldusega + ampull

30 € lühikesed juuksed – 35 € pikad juuksed

Osooniteraapiale tulles võib pea olla pesemata. Hooldus on mõnus ja lõõgastav.

  • Sügavpuhastust peanahale
  • Peapesu ravišampooniga
  • Ravimask juustele
  • Raviampulli ja osoonikammi
  • Peamassaaži

*Protseduur kestab 1 tund.
*Hooldust võib teha ka üksikult, kuid parima tulemuse saamiseks on soovitav vähemalt 6 korraline kuur.

Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele (kellel on paigaldatud tehisklapp), sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnet lainetel.