Trihholoogiakeskus on tegutsenud Eestis juba aastast 2007 ja vaieldamatult oleme selle valdkonna esimesed eestvedajad. Sellel ajal, kui alustasime polnud keegi kuulnud Eestis mikrokaameratest, aga meie olime teinud juba oma esimesed ligi tuhat peanaha analüüsi. Oleme oma tegutsemisaastate jooksul koolitanud hulgaliselt trihholooge, kes tänagi Eestis tegutsevad. Trihholoogiakeskus on registreeritud kaubamärk, mis on usaldusväärne ja paindlik. Trihholoogiakeskuse eesmärk on pakkuda toimiv lahendus kliendi jaoks.

Trihholoogiakeskus on Eestis maaletoojaks tõhusatele ja kvaliteetsetele sarjadele nagu seda Tricoderm (Itaalia tooted, alates 2007 aastast) ja  Mediceuticalsi (USA tooted, alates 2012 aastast). Samuti vahendab Trihholoogiakeskus veel mitmeid häid ja eksklusiivseid sarju, millega saab täpsemalt tutvuda meie E-POES

MIS ON TRIHHOLOOGIA?

  • Trihholoogia tuleneb kreeka keelsetest sõnadest trico (karv) + logy (teadus)
  • Trihholoogia on üks iluhoolduse ja nahahaiguste teadusharudest
  • Trihholoogia peamine ülesanne on uurida peanahka ja juukseid
  • Trihholoogiliste ravimeetmetega keskendutakse teatud peanaha probleemidele, mida tuvastatakse mikrokaameraga, millega on võimalik näha peanaha tegelikke probleeme 400 kordse suurendusega.
  • Trihholoogia on peamiselt välja arendatud Itaalias ja Suurbritannias, kuigi selle valdkonnaga tegeletakse ka mujal maailmas üsna aktiivselt.
  • Eestis õpetatav Trihholoogia ja meetod on edasi antud Trihholoogia bio-doktori Sebastiano Zappala poolt, kes on töötanud trihholoogia alal üle 40.a ja saavutanud diagnooside ja raviga väga häid tulemusi, mille õnnestumise protsent on 95%

MILLAL ON VAJA TRIHHOLOOGIAT?

  • Kui juuksed on halvas seisus, ei läigi ja on haprad.
  • Erinevate probleemide korral: liigne rasu, kõõm, peanaha sügelus, juuste välja langemine
  • Lisaks aitab ka leevendada tõsiseid naha probleeme nagu: psoriaas, seborroiline dermatiit

KES ON TRIHHOLOOG?

Trihholoog on vastava väljaõppe saanud peanaha spetsialist, kes mikrokaamera diagnostika abil aitab leida sobiva lahenduse kliendi jaoks. Trihholoogil on võimalus soovitada erinevaid trihholoogiliste omadustega peanaha ja juustehooldus tooteid, mille osas on nad läbinud täpsed koolitused.

MIS ON PEANAHA- JA JUUSTE UURING EHK TRIHHOSKOOPIA

Täpne pilt peanahast ja juustest annab vajalikud andmed õigete juuksehooldusvahendite ja vajadusel teraapia valimiseks. Juuste ja peanaha uuring sobib igas vanuses inimesele. Juuste- ja peanahauuring toimub esmalt visuaalse vaatluse teel ja seejärel mikrokaameraga. Uuringu ajal kasutatakse erineva suurusega objektiive, mis annavad peanahast väga hea ülevaate.
See kõik võimaldab trihholoogil hoolikalt hinnata peanaha seisundit ja juuksekarva struktuuri ning omadusi.

Vaatluse järgselt antakse igale kliendile personaalsed nõuanded õigeks peanaha- ja juuste hoolduseks.

TULE JA TESTI OMA PEANAHKA