ILU DISAINERID

Ilutoodete valmistamine on  suurepärane kooslus kirest, kogemusest ja südamega asja tegemisest. Eesmärgiga vaadata tuleviku suunas.

Itaalia tooted, mille arendamistöö ja uurimustöö sai alguse Itaalias juba 1961 aastal. Pikaaegne kogemus edukate tulemusteni läbi:

  • Tootmise, mille läbi pakutakse sadadel erinevatel valemitel põhinevaid kosmeetilisi tooteid nii nahale, juustele kui ka peanahale
  • Partnerite, kelleks on kõige mainekamad Itaalia ülikoolid, ning kes aitavad läbi testimiste tagada toodete kvaliteedi ja tõhustuse.
  • Kogemuse olla juhtiv kosmeetika toodete turuliider. Esimene Itaalia ettevõte, mis on saanud 20 aasta jooksul Rahvusvahelise Kvaliteedi ja Keskkonna sertifikaadi (International Certifications for Quality, Environmental Respect and Manufacturing expertise: UNI EN ISO 9001, 14001 and 22716)

Estereli – MARIO ZUNINO laborid, kasutavad kõige innovatiivsemat tehnoloogiat kosmeetilises valdkonnas, mis aitab valmistada uuenduslikke, tõhusaid ja hinnatud tooteid üle maailma erinevates riikides olevatele klientidele.

Ilu lahendused terve naha ja juuste heaks

Kosmeetika toodete võrgustik, mille brändiks on ka ESTEREL ja mille partneriks on tütarettevõte SABEL Cosmetis, keskendub peamiselt:

  • Kosmeetikatoodete väljatöötamisele ja tootmisele tuntud brändidele ja Itaalia ilutööstuse keskustele ja nende klientidele ning samuti kosmeetikatoodete väljatöötamisele, tootmisele ja müügile rahvusvaheliselt.

ESTERELI tooted on olnud Itaalia turun ja hiljem saadaval ka rahvusvaheliselt juba alates aastast 1961.

Ettevõte pakub laia valikut tooteid nii juustele, peanahale kui ka näole ja kehale. Tootevalikus on sellised rahvusvaheliselt kasutatud ja tunnustust leidnud sarad nagu seda on: ESTEREL, INSETA, MELOS, MELODIE, NAIF jne.