Ameerikas on Mediceuticals tegutsenud juba aastakümneid  (alates 1964), aga Euroopasse jõudis see 2010 aastal. Euroopa turu nõudlus on kasvanud sellest ajast alates hüppeliselt.

Müügil Trihholoogiakeskuses juba ligi 10 aastat. Patendeeritud ja tõhusad tootevalemid. Tootesari, mis pakub eraldi hoolduslahendusi nii meestele kui ka naistele.

Juuksehooldustooted
Mediceutical sari on mõeldud hõrenevatele juustele ja ravib efektiivselt erinevaid peanaha probleeme: kõõm, psoriaas, dermatiit, põletikud, sügelused jne. Sarjal on ka eraldi väljatöötatud liin katkiste ja eriti kuivade juuste raviks. Lisaks juukse – ja nahasõbralikud viimistlusvahendid igapäevaseks kasutamiseks. Mediceuticals sari on välja töötatud USA teadlaste ja dermatoloogide koostöö tulemusena, mille taga on põhjalikud teadustööd ja uuringud. Nende peamiseks eesmärgiks oli luua sari, mis oleks ülimalt tõhus ja turvaline. Kõik Mediceuticalsi tooted on valmistatud FDA poolt heaks kiidetud laboratooriumides, toodetes kasutatakse ainult farmatseutilise kvaliteediga koostisosi ja destilleeritud vett.

Toodete valmistamisel on kasutatud nano-tehnoloogiat, mis tähendab seda, et toote osakene on väga väikene ja saab mõjutada peanahka efektiivsemalt. Soovitatav on toodetel lasta peanahal veidikene mõjuda ja alles siis alustada tavapärase peapesu ja masseerimisega. Selliselt on toode efektiivsem ja tõhusad tulemused kiiremad.