OSOONITERAAPIA

Osooniteraapia ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi. Kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida  elektroodid eraldavad.

Enamus peanaha probleeme, nagu näiteks kõõm, sügelus, dermatiit ja juuste väljalangemine on otseselt põhjustatud peanaha halvast vereringest ja rohketest bakteritest. Osooni ravimeetodiga on võimalik saavutada suurepäraseid tulemusi, kasutades elektromagnetlaineid ja ultraviolettkiirgust, mida elektroodid eraldavad.

FÜSIOLOOGILINE TOIME
Kui protseduur on tehtud elektroodiga, siis ravitaval piirkonnal on märgata punetust. Üldine toime, mis tuleneb kiirenenud vereringest. Kiirenenud vereringe parandab rakkude toiteainete kättesaadavust. Lisaks veel ka rakkude hapnikuomandamine paraneb, mis aitab mustusel ja mürgilistel ainetel organismist kergemini väljuda. See on aluseks kõikidele ravimeetoditele, millega tahetakse saavutada noorele nahale omane värskus ja elastsus.

Kui elektroodi kasutatakse väikesel võimsusel ja see on kokkupuutes ravitava piirkonnaga, on selle toime rahustav. Kui aga elektroodi võimsust suurendada ja hoida seda ravitava piirkonna lähedal, mitte aga vastas, kuid samas selliselt, et on tunda väikest sädet, siis on selle toime stimuleeriv. Stimuleeriva toime tugevus sõltub võimsusest, mida rakendatakse elektroodile. Kõrgsagedus elektrolainetel on ka teine teraapiline mõju; osooni tekkimine. See desinfitseerib nahka ja hävitab bakterid ka kõige sügavamalt naha pooridest.

TÄHELEPANU! Osooniteraapiat ei soovitata südameklapi rikkega inimestele kellel on paigaldatud tehisklapp, sest aparaat töötab kõrgesagedus elektromagnet lainetel.