CUTINOL PLUS tooted C1, C2, C3

Täiustatud professionaalsed valemid, mis sobivad kasutamiseks kodus! Kiirelt toimivad valemid ja koheselt nähtavad tulemused.

SLS/SLE vabad ning ilma mineraalõlideta ja EDTA vabad

Cutinol Plus professionaalne süsteem
C1: puhastamine – šampoon
Erakordselt võimas vahutav toime pehme, meeldiva, kergesti loputatava tekstuuriga (vahutehnoloogia).

C2: Niisutavad maskid
Toitvate, pehmendavate ja kaitsvate omadustega.

C3: Täitmine – lihtsalt kasutatavad stiilitooted. Kauakestvad, kuumuse ja kaitsemolekulid.

KOLLAGEEN:
Kollageen aitab juukseid taastada, säilitades vett ja suurendades niisutust, muutes juukseid nähtavalt tugevamaks ja täidlasemaks.

C3-PLEX:
C3-Plex kompleks sisaldab riisi aminohappeid ning kääritatud datli- ja vasabiekstrakte. See annab juustele mahtu ja volüümi, tihendab ja kaitseb kutiikulit (juuksekarva välimine soomuskiht) ning hoiab ära värvi tuhmumise.

 

Professionaalne teostus ja loomulik õrnus, nende kahe harmooniline ühendamine kannabki nime Cutinol. Traditsiooniline ravihoolduskontseptsioon koos revolutsioonilise arengu joonega: funktsionaalsus – piiratud hulk tooteid lihtsaks kasutamiseks, mis on jagatud omakorda kategooriateks, et luua toodete kasutamisel vajalik sünergia ning seeläbi saavutada parimad maksimaalsed tulemused. Tõhusus – naha ja juuste väljanägemise parandamisel. Meeldiv tunne – tänu täpselt väljaarvestatud tekstuurile ning keskkonnasõbralikule lähenemisele. Tooted sisaldavad parimaid taimseid komplekse ja vitamiinilisandeid. Tehnoloogia ja loodus käsikäes. Oysteri professionaalne kogemus: see ongi Cutinol.

Itaalia ettevõte Oyster Cosmetics SpA on tootnud kosmeetikatooteid juustele juba 30. aastat. Kogemusi on nii viimistlussarjade toodetega kui ka igapäevaste ja ravihooldussarjade toodetega.