Peanaha – ja juusteuuring

KINGITUSEKS KINKEKAART PEANAHA- JA JUUSTEUURINGUGA!

tallinna-trihholoogiakeskuse-kinkekaart  Lisainfo kinkekaarti kohta: salong@trihholoogiakeskus.ee

Miks tulla peanaha – ja juusteuuringule?

juusteuuringJuuste tervis ja ilu saab alguse peanahast. Juuste- ja peanahauuring annab täieliku ülevaate peanaha ja juuste olukorrast. Saad vastused igale oma küsimusele, mis juustega seotud. Uuringut viib läbi juuksespetsialist – trihholoog – kes töötab igapäevaselt selle nimel, et leida lahendusi erinevatele peanahaprobleemidele. Trihholoog on kursis tänapäeva efektiivsemate toodete ning hooldustega, mis juustele ning peanahale Eesti turul on saadaval ning oskab soovitada parimat lahendust.

Uuringut viime läbi mikrokaamera ning spetsiaalse trihholoogilise arvutiprogrammiga. Arvuti salvestab kõik pildid, peanahast ning juustest, seetõttu on lihtne jälgida ning mõõta protsessi ja tulemusi. Kõike seda näed ka arvutiekraanilt ise ning saad põhjaliku ülevaate oma peanahast ning juuste olukorrast.

Juusteuuringu käigus saad teada kõik vajaliku, et otsustada kuidas oma juuste eest veelgi paremini hoolt kanda.

Eriti vajalik on juuste- ja peanahauuring neile, kellel on erinevad peanaha probleemid: kõõm, juuste väljalangemine, psoriaas, dermatiit, sügelus vms. Selgitame välja probleemi põhjuse ning leiame personaalse ning efektiivse ravi. Nii ei pea enam raiskama oma aega ning raha vahenditele, mis ei toimi. Juukse- ja peanahauuring on esimene samm ilusate ning tervete juusteni.

Kuidas peanahauuring välja näeb?

Trihholoog vaatab Sinu peanahka mikrokaameraga, mis on ühendatud ekraaniga. Nii näed ka ise oma peanaha seisukorda. Uuring on valutu ning ohutu. Uuringu käigus läbime erinevad etapid, mis on olulised juuste ning peanaha tervise hindamisel. Esmalt vaatleb trihholoog visuaalselt, kas peanahal on näha erinevaid probleeme.

juuksepiltSeejärel kasutame erinevaid  mikrokaamera otsikuid ning suurendusi, et näha ülevaatlikumalt ning ka detailsemalt naha olukorda:

* Juuksetihedus erinevates peanaha piirkondades

* Juuksekarva keskmist paksust

* Juuksekraatri ning sibula seisukord

* Juuksekarva ning juuste otste olukord

Kõiki tulemusi mõõdame ning salvestame spetsiaalse trihholoogilise programmiga, mis aitab järgnevatel kordusuuringutel mõõta tulemusi ning näha, kas määratud ravi ning hooldused on toonud oodatud tulemusi.

Uuring sisaldab konsultatsiooni, saad vastused oma küsimustele: 

  • Kuidas vabaneda kõõmast
  • Kuidas saada endale tugevaid ja terveid juukseid
  • Miks langevad juuksed välja
  • Millised tooted sobivad minu juuste ja peanahaga
  • Kuidas leevendada psoriaasi ja ravida põletikke
  • Miks mul peanahk sügeleb
  • Ja palju muud…

HIND 35 €

**Lastele ja 65+ on esimesel korral soodustus -50%

* Kestab kuni 45-70 minutit

* Kordusuuring 12 €

garanteeritudKui Sa tunned, et raiskasid ainult oma aega ja ei saanud grammi võrragi targemaks, siis maksame Sulle 100% raha tagasi!