Allahindlus!

Nurme magneesiumiõli sprei 100 ml

Original price was: €7.95.Current price is: €6.90.

Magneesiumiõli sprei mugavaks nahale pihustamiseks.

Puhtast allikast pärit Zechstein Inside®-i magneesiumkloriid. Põhja-Hollandist ühe miili sügavusest kihist kaevandatud magneesiumkloriid on 250 miljoni aasta vältel looduslikult tihenenud ja puhastunud. Otse nahale pihustatud magneesium imendub poorsesse marrasknahka ning selle kaudu veresoontesse ja lihastesse.Piisava magneesiumivaruga organism on paindlikum, ei väsi nii kergesti ja suudab end paremini parandada.

Laos

Kirjeldus

Kasutamine: pihustada 5–10 korda kogu kehale ja masseerida sisse. Hea on kasutada õli pärast dušši või vanni, kuna nahk on siis soe ja poorid avatud, mis aitab magneesiumil paremini imenduda.
Mitte kanda haavadele ega tundlikele piirkondadele, näiteks silmade ümbrusse. Õli tuleks eelkõige kanda liigestele ja lihastele ning teistesse muret tekitavatesse kohtadesse. Võib kasutada ka raseduse ajal. Õli võib kasutada igas vanuses, kuid laste puhul soovitame kogust poole võrra vähendada – nende päevane magneesiumivajadus ei ole sama suur kui täiskasvanutel.
Kaheksa pihustust magneesiumiõli sisaldab umbes 100 mg puhast magneesiumi.

Magneesiumikipitus:
Esimesel kasutuskorral võite tunda kerget kihelust või kipitust. See võib olla märk organismi magneesiumipuudusest ja tuleneb magneesiumi kiirest imendumisest nahka. Regulaarse kasutamisega kipitus taandub. Kuna magneesium hakkab kohe imenduma, võib nahka pärast õli sissemasseerimist rätikuga kuivatada.

Koostisained

Aqua, Magnesium Chloride (31%).

Lisainfo

maht

100 ml

Maht/Hind

79,50 €/L

Triipkood

4 742763 007600