Allahindlus!

Nurme Organic õrnatoimeline beebide šampoon/dušigeel 200 ml

Original price was: €10.90.Current price is: €9.90.

Ihupiim beebidele on võitnud rahvusvahelise usaldusmärgise Beauty Shortlist Baby Awards, mis kiidab ja soovitab seda kui looduslikku, puhast ja lõhnavaba beebitoodet!
Beebide nahk on pehme ja õrn. See on tundlikum kui täiskasvanute nahk ning võib kergesti muutuda kuivaks, valulikuks ja ketendavaks. Beebide puhul tuleks kindlasti kasutada spetsiaalselt väikelastele mõeldud tooteid, et kaitsta nende õrna nahka kahjustuste eest. Nurme beebisarja tooted, sh beebide šampoon/dušigeel, aitavad hoolitseda beebi õrna naha eest.

Beebide šampoon/dušigeel on õrnatoimeline pesuvahend, mis sobib eriti hästi tundlikule nahale ning sobib beebi pesemiseks tema esimesest pesust alates. Šampoon/dušigeel sisaldab looduslikku nisuproteiini ja niisutab nahka ka kuivadel talvekuudel. Mahetoodetud ja taimsed koostisained toimivad nagu võluväel, toites nahka ja puhastades last pealaest tillukese jalatallani.

Kogu Nurme beebisari on välja töötatud järgides rangeid Ecocerdi põhimõtteid, kasutades vaid ökotoorainet ning välistatud igasugused lõhnakomponendid või keemilised koostisosad. Soovime, et beebi saabumine siia ilma oleks võimalikult leebe ning ilma üleliigsete kemikaalideta. Kõik Nurme beebisarja tooted, sh ka beebide šampoon/dušigeel, sobivad kasutamiseks alates beebi esimesest elupäevast.

Loomulikult võivad seda pesemisvahendit kasutada ka kõik teised pereliikmed, eriti need, kel on tundlik nahk!

Nurme beebide šampoon/dušigeel oma puhta koostisega on nahale väga õrn, kuid samas tõhus.

Kõik beeide nahaärritused saavad alguse sellest, et beebi nahabarjäär on kahjustatud. Nahaprobleemid tekivad ühel beebil kahest. Enimlevinud nahamured beebide seas on naha ketendamine, mähkmelööve ja atoopiline dermatiit. Kuna väikelaste nahk on täiskasvanu omast oluliselt õhem ning tundlikum, on see ka vastuvõtlikum erinevatele ärritajatele ning nahamured on kergemad tulema.

Laos

Kirjeldus

KASUTAMINE: kanda väike kogus šampoon/dušigeeli nuustikule või peopessa ja hõõruda õrnalt beebi pead ja keha. Loputada seejärel veega. Kui toodet satub silma, loputada hoolikalt veega.

Koostisained

Aqua*, Coco-Glucoside*, Sodium Coco-Sulfate*, Coco-Glucoside (and) Glyceryl Oleate*, Hydrolyzed Wheat Protein*, Sodium Benzoate (and) Potassium Sorbate*, Citric Acid*, Sodium Chloride*. *COSMOS approved ingredient, organic.

Lisainfo

maht

200 ml

Maht/Hind

200 ml – 9.90 € (49.50 €/L)

Triipkood

4 742763 009659