Allahindlus!

Solidu BERGAMOT tilgad 10 ml

Original price was: €15.00.Current price is: €9.00.

Bergamoti eeterlik oli sisaldab magusaid tsitruselisi ning lillede, ürtide ja pipra aroome. Rikkalik ja samas värske bergamoti lõhn meenutab sidruneid ja apelsine. Bergamot, mis pärineb eeterlike õlide sugupuu tsitruselisest harust, võib parandada teie tuju, kui tunnete end väsinuna, ning rahustab teid, kui olete ärevil või pahur.  Bergamoti eeterlikku õli peetakse üheks kõige olulisemaks tsitruseõliks. Bergamoti värsked viljad ise ei ole söödavad ning on mõru ja hapu maitsega. Õli ekstraheeritakse bergamoti viljade koorest.

Millega saab segada bergamoti eeterlikku õli?

Eluruumi värskuse toomiseks võib kombineerida bergamoti eeterlikku õli kas sidruni-, apelsini- või rosmariiniõliga. Bergamott sulandub imehästi ka eukalüpti-, lavendli-, ylang-ylangi-, piparmündi-, roosi-, kummeli- ja sandlipuuõliga.

„DROPS BY SOLIDU“ bergamoti eeterlik õli on bergapteenivaba. Bergapteeni, mis muudab naha päikesevalguse suhtes liiga tundlikuks, leidub tavaliselt teatud eeterlikes õlides.

KUIDAS SOLIDU DROPSI KASUTADA?
Kõige levinum kasutusala on aurustamine. Selleks võib kasutada aroomilampe ja elektrilisi difuusoreid. Soovitatav kogus on 3-5 tilka eelistatud eeterlikku õli (või mõne erineva õli segu). Eeterlikke õlisid difuusoriga aurustades saab parandada õhu kvaliteeti ning erinevaid õlisid kasutades on võimalik saavutada iga kord kordumatu õhkkond.

UDUNA: looge oma koju lõhnav udu – täitke pihustuspudel veega ja lisage 9-10 tilka soovitud eeterlikku õli. Loksutage segu hästi ja pihustage seda oma kodus, andes sellele meeldiva lõhna.

PUHASTAMINE: lisage veele mõni tilk värskendavat eeterlikku õli pestes põrandat või puhastades teisi pindu.

VANN: võite lisada oma vannivette paar tilka eeterlikku õli, mis võimaldab teil täielikult nautida kõiki aroomiteraapia südantsoojendavaid aistinguid.

  • Eeterlikke õlisid ei soovitata kasutada väikelastele ja väikelastele ning kasutada raseduse ja/või imetamise ajal.
  • Need eeterlikud õlid ei ole mõeldud kasutamiseks lemmikloomade läheduses.
  • Hoidke oma õlid alati lastele kättesaamatus kohas ning eemal valgus-, kuumuse- ja tuleallikatest.
  • Kõik, kes põevad allergiat, epilepsiat või astmat, peaksid enne kasutamist konsulteerima kvalifitseeritud arstiga.
  • Eeterlikud õlid on mõeldud ainult välispidiseks kasutamiseks.
  • Ärge kasutage eeterlikke õlisid puhtal kujul, vaid lahjendage neid alati.

 

Laos

Kirjeldus

Kasutamine:

  • kõige levinum kasutusala on aurustamine. Selleks võib kasutada aroomilampe ja elektrilisi difuusoreid. Soovitatav kogus on 3-5 tilka eelistatud eeterlikku õli (või mõne erineva õli segu). Eeterlikke õlisid difuusori abil aurustades saate parandada õhu kvaliteeti ning erinevaid õlisid kasutades on võimalik saavutada iga kord kordumatu õhkkond.
  • looge oma koju lõhnav udu – täitke pihustuspudel veega ja lisage 9-10 tilka soovitud eeterlikku õli. Loksutage segu hästi ja pihustage seda oma kodus, andes sellele meeldiva lõhna.
  • lisage veele mõni tilk värskendavat eeterlikku õli, samal ajal kui peske põrandat või puhastate teisi pindu. Nii lõhnab teie kodu puhtuse järele.
  • võite lisada oma vannivette paar tilka eeterlikku õli, mis võimaldab teil täielikult nautida kõiki aroomiteraapia südantsoojendavaid aistinguid.

Koostisained

BERGAMOT BERGAPTENE FREE ESSENTIAL OIL (CITRUS AURANTIUM SUBSP. BERGAMIA OIL) *Organic **Essential Oil ***Occurs naturally in essential oils

Lisainfo

Maht/Hind

10 ml – 15 € (150 €/L)

maht

10 ml